Odhlášky a přihlášky přes internet

Objednání, odhlášení a platba stravy

Odhlášky a přihlášky přes internet

Strávník se přihlásí do systému přes internetovou adresu http://www.strava.cz  nebo  na internetové adrese  školní jídelny
http://osj-sardice.cz 

Musíte vyplnit

- zařízení (vyberete si z výběru zařízení – Šardice)

- uživatele – jméno.přijmení  (např. pavel.novak)

- heslo – datum, měsíc, rok, narození (např. 29062004), po prvním přihlášení z bezpečnostních důvodů doporučuji změnit heslo (nastavení uživatele - zadejte nové     heslo - ověřte heslo stejnými údaji a odešlete) 

- E-mail - toto nemusíte uvádět

Zde už si vyberete z nabídky co budete potřebovat. U objednávky stravy jsou na každý den u strávníka zelené fajfky. Pokud se budete chtít odhlásit tak je zrušíte nebo naopak. Nesmíte zapomenout na ikonku odeslat.  Po provedení objednávky stravy se odhlásíte.

Objednávky jsou povoleny do 12 hodin den předem

Platba bankou

Záloha stravy může být maximálně na 2 měsíce dopředu, pokud nebudete mít na svém účtu dostatečný obnos hotovosti nebudete moci provádět objednání stravy . Pokud budete platit bankou, musíte se na daný měsíc přihlásit přes internetové objednávání stravy.

Číslo bankovního účtu 107 - 898 434 0257 / 0100

var. symbol  - je u každého strávníka jiný, po přihlášení do objednávek stravy na www.strava.cz je tento var. symbol zobrazen v menu na levé straně pod jménem uživatele nebo můžete kontaktovat vedoucí školní jídelny. Je to číslo,  pod kterým jsou strávníci zapsáni v programu Stravné. Tento symbol je velmi důležitý. Pokud nebude uveden nespárují se nám platby a bude obtížné dohledat, kdo peníze poslal.

Platnost od 1. 9.2017

Platba hotově

Platba hotově bude nadále možná.

Poslední středa v měsíci od 8 – 15:30 hodin.

V případě dotazů se informujte na tel. čísle 518 624 622, mobil 777 998 224 nebo osobně u vedoucí školní jídelny.

V Šardicích 1. 9. 2017                                                              Lenka Duhajská